18 Ağustos 2017, 07:56:09

Gönderen Konu: Ümit Özat  (Okunma sayısı 773 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa Satılmış

• Adı Soyadı: mustafa satılmış
Ümit Özat
« : 14 Kasım 2016, 21:52:21 »
     Hocanın açıklamaların hepsi umut verici hem takım için, hem de taraftar adına. İnşallah bu şansını iyi değerlendirir Ümit Hoca, Geçmişte çalıştırdığı takımlarda pek başarılı sayılmaz ancak Ankaragücü hariç vasat kadrolarla çalıştı.
   İnşallah bizle büyük başarılar yakalar, biz de keyifle seyrederiz.
   Bu arada hocanın gelmesi camiadan çok tepkiler aldı, bazı soru işaretleri malum ama bence biraz zaman vermek lazım hocaya.

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
Ynt: Ümit Özat
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2017, 09:30:40 »
Ümit Özat gerçek çirkin yüzünü göstermeye başladı. Ben zaten ne için geldiğini anlamadım. Takımı başarıya götürecek olsa bile bu adamdan gelecek başarıyı istemiyordum. Zaten uzun vadede başarılı olacağına inanmıyordum. Eldeki kadronun tam bir bağnaz inadına sahip İbrahim Üzülmez tarafından bilerek sabote edildiğini düşünüyordum. Ümit Özat ile ilk dönemde gelen olumlu sonuçlar, Ümit Özat'ın başarısını değil kadronun potansiyelini, İbrahim Üzülmez'in kötü niyetiyle beraber yetersiz yönetimini göstermişti aslında. O kadroyu bozunca Ümit Özat'ta takke düştü, kel göründü.

Bu adam yakışmıyor. 2000'de giderken kötü ayrılmıştı, sonrasında Gençlerbirliği'ni ne zaman hatırladı? Başımıza hoca oldu, ilk yarıda her şey iyiye giderken gerçek yüzünü belli etmiyordu. Şimdi, her kaybedilen maç sonrasında ayrı bir skandal demeç veriyor ve gerçek çirkin yüzü tüm hatlarıyla ortaya çıkıyor.

Ümit Özat'ı getiren İlhan Cavcav, Ümit Özat'tan daha büyük suçludur. Kimse de Ümit Özat'ın üzerine basarken, "rahmetli olsaydı bu adamın fişini daha Alanya'da çekerdi" demesin! Balık baştan kokar. Bu takım küme düşerse sorumlusu kesinlikle Ümit Özat değil İlhan Cavcav'dır. Devre arası takımı bozup, gelen parayı kâr sayacağına camiayı büyütmeyi hiçbir zaman düşünmemiştir. En büyük teminat taraftardır, camianın büyüklüğüdür, kasadaki para değildir. Güçsüz ve tepkisiz bir camia onun isteği değil miydi?
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2017, 10:38:20 Gönderen: Ozan Deniz »

Çevrimdışı Selçuk Demiryürek

• Adı Soyadı: selçuk demiryürek
« Yanıtla #2 : 12 Şubat 2017, 22:54:45 »
Kendi evladımız sahip çıkalım dicez ama sayın hocamız hiçbir yerde başarısı olmadığından genelde efeliğiyle gündeme geldiğini unutup oyuncuları suçluyor.ilerde kafasına göre kadrodışı bırakacak oyuncularda bulacak gibime geliyor merak ettiğim bu oyunculardan bu psikolojiyle nasıl faydalanacaksın.
yol yakınken teşekkür etmek lazım bence ümit özata.kulübün efendi yapısına uygun olan Ertuğrul Sağlam yada Hamza Hamzaoğlu takıma yakışır diye düşünüyorum.
bizi bilen bilir bilmeyende kendisi bilir...

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #3 : 13 Şubat 2017, 19:28:57 »
Mesele şu ki, biz teknik direktör konusunda istikrar kazanmadıkça iyi hoca da güvenip bize gelmek istemez. Her sene en az üç hoca değiştiren, hedefi olmayan bir takımın başına hedefi olan bir hoca geçmez. Mesela Ersun Yanal, en son geldiğinde yaz kampında 2 günde istifa etmişti, çünkü ona istediği kadroyu oluşturmayacaklarını, yani Oftaş'ın iyilerini almak yerine iki takımla mücadele edileceğini anlayınca vazgeçmişti. O yüzden, mecburen döküntüleri ya da hiç şans verilmemişleri topluyoruz. İbrahim Üzülmez'e bizim dışımızda kimse şans vermezdi, biz verdik ve adam hoca oldu. Öbür taraftan bakarsak, geçen sene bizi, değil yeterliğini kanıtlamış iyi hoca, ortalama ve altındaki hocalar bile kolay kolay tercih etmezdi. Bu sene de yine Ümit Özat olmasaydı çoğu hoca bize gelmezdi. Ümit Özat gittikten sonra da yine aynısı olacak gibi. Oysaki kurumsal bir yönetimimizin olduğu 2006 yılına kadar hocalar sırada bizi bekliyordu.

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #4 : 14 Şubat 2017, 10:08:26 »
Ozan'a katılıyorum. çok güzel söylemiş. tek suç 'başarıyı camianın büyüklüğü ve taraftar olarak görmeyip de kulübün kasasındaki para zanneden' yönetimindir.
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2017, 10:17:34 Gönderen: Vakur Gök »

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2017, 13:02:17 »
yurtsporda okuduğum habere göre cavcav " Artık yolumuzu ayırma vakti geldi " demiş. ayrıca futbolcular hakkında olumsuz demeçler vermesi yönetimi hayli rahatsız etmiş. bahsi geçen futbolcular yönetime gidip "o varsa biz yokuz" şeklinde beyanlarda bulunmuşlar. söylenenlere göre Konya maçı teknik direktör görünümlü vatandaşın akibetini belirleyecekmiş. inşallah artık bu yapılan yanlıştan vazgeçilir. gitmesi için uygun görülen şart bu maçı da kaybetmekse inşallah kaybederiz ve kendisiyle ilişik kesilir bir daha bu tesisin kapısından dahi içeri girmeyecek şekilde. çünkü eğer bir kaç hafta daha çalışılırsa inanın birşeyler için çok geç kalmış olabiliriz. çünkü bir sonraki teknik direktörün gelişi, adaptasyon süreci, futbolcuları tanıması, sistemi oturtması en az 3-4 hafta alır. yönetim Alanya maçından sonra da bu vatandaşa hesap sormuş. bunların hepsi söylenti tabi. yüzde yüz bu görüşmeler yapıldı bunlar oldu diyemeyiz ancak bu olaylar bu kadar ayyuka çıktıysa, bu haberler basına düştüyse kendisi hakkında bir huzursuzluk muhakkak vardır. tahminimce kongreden sonra gönderilir.
saygılarımla...

Çevrimdışı alkara06

• Adı Soyadı: Serdar Can
« Yanıtla #6 : 12 Nisan 2017, 08:09:30 »
Ilhan Cavcav tipi hoca asan kesen biri degilimdir ama bu sefer gercekten Ümit hocanin gitmesini istiyorum. Hic bir umut vaadetmiyor. Tamam su anki belirsizlik ve oyuncu kalitesinin düsüklügü de etken ama böyle durumlarda bazen hocalar bir umut isigi yaratir. Mesela Advocaat'in istatistiklerine göre Ismail Kartal ve Pareira'dan daha az puan toplamis, daha fazla yenilmis, daha fazla gol yemis ama fenerli arkadaslar kendisinin isini iyi yaptigini düsünüyorlar. Ümit Özat su an icin gercekten Süper Lig takimi calistiracak kapasitede degil. Mustafa Resit Akcay veya Ertugrul Saglam'in gelmesini cok isterim.