28 Nisan 2017, 11:22:01

Gönderen Konu: Basından Haberler  (Okunma sayısı 243268 defa)

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
Ynt: Basından Haberler
« Yanıtla #975 : 09 Haziran 2016, 21:47:34 »
fiio ozobic de fena görünmüyor. çok fazla asist,gol sayısı yok ama gene de yorumlar baya bi olumlu. hem genç adam,iş yapar yani umarım
sor u reş

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #976 : 10 Haziran 2016, 09:18:58 »

Gbakle transferi kulübün resmi sitesinde neden yayınlanmadı acaba ????

http://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2016/05/17/genclerbirligi-gbakleyi-transfer-etti
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
« Yanıtla #977 : 11 Haziran 2016, 19:57:11 »
fiio ozobic de fena görünmüyor. çok fazla asist,gol sayısı yok ama gene de yorumlar baya bi olumlu. hem genç adam,iş yapar yani umarım

adam Azerbaycan takımı Qabala ile anlaşmış. Menajer oyunu haberdi sanırım  ;D
İstanbul Yalakası Değil, ANKARA MÜPTELASIYIZ!!!

Çevrimdışı Osman Öztürk

« Yanıtla #978 : 14 Haziran 2016, 14:09:10 »

http://www.yurtspor.com/haber/13337/genclerbirligine-surpriz-baskan-adayi.html

Şu haberin 1 gram doğruluk payı varsa çok renkli günler bizi bekliyor demektir. Kulüp CAVCAV dan sonra Behzat Ç. ile coşar...

Umarım doğrudur...

Gençlerbirliği'ne sürpriz başkan adayı

Sağlık sorunları yaşayan Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'a başkanlık için sürpriz bir isim geldi.

Cavcav'ın Fenerbahçe eski yöneticisi ve Futbol Federasyonu Başkanvekili Nihat Özdemir'e başkanlık teklif etmesi sonrası sürpriz bir isim ortaya çıktı.

Sıkı bir Gençlerbirliği taraftarı olan, efsane Behzat Ç. dizisindeki oyunu ile gönüllere taht kuran ve İlhan Cavcav'ın da akrabası olan Erdal Beşikçioğlu Gençlerbirliği başkanlığına aday olmak için çalışma başlattığı öğrenildi.

Erdal Beşikçioğlu'nun İlhan Cavcav'ı ziyaret edip, "Eğer bırakmayı düşünüyorsanız bayrağı ben devralmak isterim" dediği iddia edildi.

İlhan Cavcav'ın bu istek karşısındaki tutumunun ne olacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Gençlerbirliği taraftarı

Erdal Beşikçioğlu 'Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç' dizisindeki rolünde sıkı bir Gençlerbirliği taraftarını canlandırmıştı. Beşikçioğlu zaman zaman da Gençlerbirliği maçlarını izlemek için tribünlerde yerini almıştı.

Çevrimdışı bgkdre

• Adı Soyadı: Bora Gökdere
« Yanıtla #979 : 23 Haziran 2016, 11:27:36 »
http://www.yurtspor.com/haber/13491/genclerbirligine-sirbistandan-genc-oyuncu.html

Yeni transferimiz. Videoyu sonuna kadar izledim. Çok hızlı, forvetleri iyi besleyecek bir oyuncuya benziyor. Kontra ataklar da silah gibi. :D

https://www.youtube.com/watch?v=6aSYDfBNQ2s
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2016, 11:28:02 Gönderen: bgkdre »

Çevrimdışı Osman Öztürk

« Yanıtla #980 : 18 Temmuz 2016, 09:31:16 »

2016-2017 fikstürü belirlendi.   Çok avantajlı gibi geldi fikstür bana, ilk maç içeride Gaziantep' le kazanırsak ilk yarıyı ilk 3 bitirebiliriz...

1. HAFTA
Gençlerbirliği-Gaziantepspor

2. HAFTA

Osmanlıspor-Gençlerbirliği    …../…..

3. HAFTA

Gençlerbirliği-Alanyaspor    …../…..

4. HAFTA

Konyaspor-Gençlerbirliği    …../…..

5. HAFTA

Gençlerbirliği-K.Karabükspor    …../…..

6.HAFTA

Akhisar Belediyespor-Gençlerbirliği    …../…..

7.HAFTA

Gençlerbirliği-Galatasaray    …../…..

8.HAFTA

Çaykur Rizespor-Gençlerbirliği    …../…..

9.HAFTA

Gençlerbirliği-Beşiktaş    …../…..

10. HAFTA

Antalyaspor-Gençlerbirliği    …../…..

11.HAFTA

Kayserispor-Gençlerbirliği    …../…..

12. HAFTA

Gençlerbirliği-Trabzonspor    …../…..

13.HAFTA

Adanaspor-Gençlerbirliği    …../…..

14.HAFTA

Gençlerbirliği-Medipol Başakşehir    …../…..

15. HAFTA

Fenerbahçe-Gençlerbirliği    …../…..

16. HAFTA

Gençlerbirliği-Bursaspor    …../…..

17. HAFTA

Kasımpaşa-Gençlerbirliği    …../…..

Çevrimdışı Osman Öztürk

« Yanıtla #981 : 11 Ağustos 2016, 00:33:23 »
Cosmin Matei

Kumaşı iyi bir transfer daha, sanırım en çok bu oyuncudan verim alırız yeniler içinden...   Sağ kanat oyuncusu olduğunu okudum ama biz de 10 numara görevini rahatlıkla yapar gibi... Hleb in yokluğunda ayağı top yapan oyunculara ihtiyacımız var... Yaptığımız tüm transferlerin "Bjorn Vlemincx hızıyla" takıma adapte olması dileğiyle...

http://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/1279875-cosmin-matei-genclerbirliginde

Çevrimdışı bgkdre

« Yanıtla #982 : 20 Ocak 2017, 01:48:45 »
http://m.klasspor.com/tr/haber/81074-Genclerbirliginde_sok_istifa_karari.html

Ben destekliyorum. Bu takım kimlerin eline düşecek acaba borçsuz harçsız çöpsüz üzüm.
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2017, 16:31:21 Gönderen: bgkdre »

Çevrimdışı bgkdre

« Yanıtla #983 : 21 Ocak 2017, 17:07:51 »
Sayın İlhan başkanımız sayesinde Gençlerbirlikli oldum. Küçüklüğümden beri hep takip ettim. Kendisine her zaman güvendim. Her yaptığını destekledim. O gerçek bir futbol duayeni. İdol alınacak bir kişilik ve Cumhuriyetin takımına 39 senedir başkanlık yapan bir Cumhuriyet insanı. Umutla durumunun düzelmesini bekliyorum.

Çevrimdışı bgkdre

« Yanıtla #984 : 20 Mart 2017, 13:40:02 »
YURTSPOR- Gençlerbirliği ile İç transfer görüşmelerinde anlaşamayan Serdar Gürler, Siarhei Palitsevich ve Aydın Karabulut'a Spor Toto Süper Lig kulüplerinden teklif yağıyor.

Serdar Gürler'e Galatasaray ve Osmanlıspor'un, Aydın Karabulut'a Akhisar Belediyespor ve Bursaspor'un talip olduğu öğrenilirken, Siarhei Palitsevich'in ise Bursaspor ile prensip anlaşmasına vardığı iddia edildi.

http://www.yurtspor.com/mobil/haber/18186/genclerbirliginde-yildizlar-ucuyor.html

Çok vahim ve ahmakça işler...

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #985 : 20 Mart 2017, 15:03:23 »
sözleşmesi bitecek olan Serdar'la (sene sonunda oyuncuyla anlaşıp satacak olsalar dahi, klübün para kazanması için) hala sözleşme imzalamayan, bu kadar parlattığımız bir yıldızı bedelsiz gönderebilecek kadar aciz bu yönetime,sene ortasında ahmeti, irfanı, stancuyu gönderen, aydın ve palitsevichi dahi gönderecek olan bu yönetime artık diyecek birşey yok ! bunlar bu eylemleriyle Gençlerbirliğini sadece ligde tutmak amacının en büyük savunucuları olduklarını kanıtlamış oldular. yazıklar olsun !

Çevrimdışı Vakur Gök

« Yanıtla #986 : 21 Mart 2017, 08:40:50 »
Yurtsporun Haberi !!!
Devre arası fırsatı da kaçtı?
Devre arasında 3 oyuncunun da menajeri İlhan Cavcav ile masaya oturmak istedi. Ancak, Arif Ölmez'in İlhan Cavcav'ı ikna edip, menajerlere "Sezon sonunda görüşelim" dedirttiği ifade edildi.

10 gün önce masaya oturuldu
Yaklaşık 10 gün önce Serdar Gürler, Siarhei Palitsevich ve Aydın Karabulut'a yeni sözleşme için Başkanvekili Arif Ölmez'in etkisi ile komik sayılacak rakamlar sunan Gençlerbirliği yönetimi beklenmedik bir cevap aldı.

Futbolcuların yöneticilere, "Oynamayan futbolcuların bile 500 bin euro aldığı ortadayken bize TFF 1.Lig düzeyinde bir teklifte bulundunuz. Bu rakamları kabul edemeyiz" deyip masadan kalktı.

Serdar Gürler, Siarhei Palitsevich ve Aydın Karabulut teklifin yapması halinde bile sözleşme yenilemeyeceği de gelen bilgiler arasında...

gerçekten yazıklar olsun böyle yönetime !!!

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #987 : 23 Mart 2017, 08:20:29 »
osmanlı yada gs ile anlaşacakmış serdar. yolu açık olsun küçük emrah'ın
sor u reş

Çevrimdışı Vakur Gök

« Yanıtla #988 : 23 Mart 2017, 09:14:55 »
evet, malesef. yani kendisine bundan önce çok komik bir rakam sunulmuş ve bu onu çok rahatsız etmiş olabilir. ama eminim ki yeni yönetim şimdi aldığından daha fazlasını teklif etmiştir. Galatasaraya gitmek isterse diyeceğim birşey yok ancak tutar da Osmanlıspora giderse saçmalığın daniskası olur.

önce Campos'u şimdi de Serdar gibi bir cevheri göz göre göre hem de bedelsiz bir şekilde elimizden kaçırıyoruz. böyle bir yönetim örneği sanırım dünyada tektir !!!

Çevrimdışı alkara06

• Adı Soyadı: Serdar Can
« Yanıtla #989 : 12 Nisan 2017, 07:44:40 »
Son zamanlarda takimin kadro kalitesinin gittikce düstügünü görüyorum. Eskiden belirli bir oyuncu kalitesi vardi. Ama son dönemdeki yönetimsizlikten dolayi tam bir kaos görüyorum. Bir cok oyuncuyu elimizden kaciriyoruz. Artik ligin ilk 10 sirasina degil son 8 sirasina oynuyoruz. Serdar elimizde kalan son yetenekli ve degerli futbolcu diye düsünüyorum. Geri kalani gercekten cöp. Hic biri ise yaramaz. Ne idügü belirsiz yabanci futbolcular ve yetenekten ve disiplinden uzak yerliler. Basimizda da Ümit Özat gibi vasifsiz bir hoca.